Parking Kraków-Balice – cena godna uwagi

0
134
5/5 - (1 vote)

Lotnisko Kraków-Balice to duży port lotniczy, z którego można wylecieć do różnych miejsc w kraju i na świecie. Osoby, które często latają samolotem, jak i ci wybierający się w dłuższą podróż w celach rozrywkowych, szukają dogodnego dojazdu na miejsce. Oczywiście najwygodniejszą opcją jest dojazd własnym samochodem, jednak decydując się na taki krok, warto pomyśleć o rezerwacji miejsca parkingowego, którego cena nie będzie przerażać.

Parking przy lotnisku Kraków-Balice w atrakcyjnej cenie

Parking przy lotnisku Kraków-Balice powstał w odpowiedzi na potrzeby podróżujących szukających maksymalnych udogodnień. Dogodna lokalizacja lotniska i stosunkowo prosty dojazd to nie wszystko, ponieważ port często bywa zatłoczony, co wiąże się z problemem ze znalezieniem miejsca parkingowego dla samochodów prywatnych. Wcześniejsza rezerwacja naszego parkingu pozwoli Ci uniknąć takich kłopotów, ponieważ stanowisko będzie na Ciebie czekać w wybranym terminie.

Parking znajduje się w niewielkiej odległości od lotniska, dzięki czemu bez problemu dotrzesz do terminala na czas, nawet z bagażem. Rezerwując miejsce parkingowe na naszym parkingu, masz pewność, że Twój samochód pozostanie w bezpiecznym, nadzorowanym miejscu przez cały okres podróży.

Balice parking – cena i rezerwacja

Ceny parkingu przy lotnisku Kraków-Balice ustalane są indywidualnie od godziny postoju, przy czym możesz pozostawić swój samochód na parkingu już od 40 złotych za cały dzień w ofercie standardowej i od 30 zł za dobę przy rezerwacji online. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc, ponieważ port lotniczy Kraków-Balice to miejsce zatłoczone, dlatego bardzo często trudno jest znaleźć wolne miejsce na ostatnią chwilę. Atrakcyjne ceny parkingu Balice w Krakowie sprawiają, że wiele osób decyduje się na wygodne zamówienie stanowiska parkingowego na określony czas z odpowiednim wyprzedzeniem i bez wychodzenia z domu. Jeżeli w najbliższym czasie planujesz wylot z Krakowa i nie wiesz, gdzie zostawić samochód, skorzystaj z naszych usług, a Twój samochód pozostanie w dobrych rękach.

Przeczytaj również:  Kamera Bukowel: Odkryj Ukryty Skarb Karpat, Ośrodek Narciarski w Ukraińskim Raju