Rate this post

Skorzystaj z bezpłatnej rezerwacji miejsca parkingowego przy lotnisku Kraków-Balice. Jest to jeden z największych portów lotniczych w Polsce i każdego roku przewijają się przez niego miliony turystów z całego świata. Zarówno mieszkańcy Krakowa, jak i innych miast, którzy wybierają się w podróż z lotniska Kraków-Balice mogą skorzystać z parkingu znajdującego się zaledwie 500 m od terminalu.

NCA parking Balice przy lotnisku w Krakowie to świetna opcja dla przyjezdnych z innych miast, którzy do Krakowa dotarli własnym transportem i chcą pozostawić pojazd na parkingu przy lotnisku na cały czas podróży. Dogodna lokalizacja i bliskość płyty lotniska sprawia, że NCA parking stanowi naprawdę dobrą opcję zarówno dla turystów rekreacyjnych, wybierających się na urlop, jak i dla podróżujących w celach biznesowych. Rezerwacji miejsca parkingowego można dokonać online za pośrednictwem strony www NCA Parking. Warto zamówić miejsce z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że stanowisko parkingowe będzie na Ciebie czekać.

Parking lotnisko Kraków – Balice – dlaczego warto wcześniej dokonać rezerwacji?

Wcześniejsza rezerwacja  parkingu przy lotnisku w Krakowie to dobra opcja dla wszystkich osób, które nie chcą tracić czasu na szukanie wolnego miejsca parkingowego. Port lotniczy Kraków-Balice to oblegany obiekt, dlatego często trudno jest w ostatniej chwili znaleźć wolne miejsce na postój pojazdu. Zarezerwowanie miejsca parkingowego online we wcześniejszym terminie nic nie kosztuje, a daje Ci pewność wolnego miejsca na czas, który potrzebujesz. Online można dokonać także opłaty za parking, aby zaoszczędzić czas w dniu wylotu. Parking jest stale monitorowany, a ceny konkurencyjne. Na parkingu NCA przy lotnisku w Krakowie możesz zostawić pojazd na cały dzień już za 35 zł i za 90 zł na cały tydzień!

Parking lotnisko Kraków-Balice dostępny jest dla wszystkich osób zainteresowanych. Obsługa klienta działa 24/7, a więc w razie pytań, można skontaktować się z pracownikiem w dowolnym momencie.

Przeczytaj również:  Jak się przygotować na wyjazd w Bieszczady?