5/5 - (1 vote)

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi – litry potu rozlanego na zawodach, treningach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi doświadczeniami zmagają się sportowcy (doświadczeni oraz nowicjusze) różnych dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz przeciwnie! Każda z nich przeszła skrupulatną analizę, aby następnie posłużyć do opracowania, a następnie utworzenia unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie rezultaty uzyskujesz. Chcesz uzmysłowić sobie, co determinuje, że stroje SMMASH są wyjątkowe? Prezentujemy przykłady nowatorskich metod, które w nich wykorzystaliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich skuteczność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym intensywnym sparingu niewątpliwie widoczny jest pot, a wraz z nim – nie do końca przyjemne „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za ten proces odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Zdajemy sobie z tego sprawę. Z tego powodu włókna zawierające się w strojach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, co za tym idzie – są naturalnym środkiem pozwalającym na bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Zastosowane włókna nie tylko regulują temperaturę i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale również aktywnie hamują powstawanie oraz namnażanie bakterii.

Przeczytaj również:  Anteny WiMax: Rewolucja w Komunikacji Bezprzewodowej

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować idealne uwarunkowania do ćwiczeń, czyli takie, które nie blokują Twoich ruchów,umożliwiają idealne “czucie” oraz wygodę, w produktach SMMASH pożytkujemy się unikalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej nasze produkty zyskują perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – perfekcyjnie dopasowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z najważniejszych czynników, który decyduje o komforcie, stanie zmęczenia, a zwłaszcza – rezultat ćwiczeń. Chcąc w czasie ćwiczeń wydobywać z siebie sto procent – musisz dbać o to, aby nie zawierała niż 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać?

Z pomocą ponownie nadchodzi nasza odzież, a wraz z nią – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. To dzięki nim prawidłowo odprowadza pot nawarstwiony na skórze, jednocześnie nadzorując, aby Twoje mięśnie były suche i o właściwej temperaturze.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Natchniona pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam wytworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% wytrzymałe na przetarcia – w porównaniu do podstawowych produktów termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie pozwala pozyskać nawet 40% mocniejsze odcienie, a najistotniejsze – nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Dzięki temu odzież SMMASH jest pozbawiona ryzyka i z powodzeniem może sprzyjać każdemu – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- w czasie ulubionych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Zapewniamy, że momentalnie dostrzeżesz różnicę, jaką robi SMMASH!